GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skulptur 16606323

nr 1660 6323

Skulptur

Tupp, Konstglas, Murano, Italien, 1950-60-tal. Höjd: 19 cm

Kondition: smärre lagning

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 25 november 2024
kl 18:54:29